Cena
432 000 zł
MIESZKANIE DO WPROWADZENIA NIE WYMAGA NAKŁADÓW FINANSOWYCH.
Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania przy ul.Elbląskiej/ Przesnyskiej Mieszkanie jest do wprowadzenia i nie wymaga nakładów finansowych. Do lokalu przynależy balkon.
Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym rozkładem pomieszczeń. Pokój połączony z kuchnią z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z szafą wnękową. Kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka po generalnym remoncie oraz nowe sanitaria. W kuchni lodówka, pralka, zmywarka, płyta gazowa i piekarnik elektryczny.
Dla klientów ceniących dobrą komunikację to idealne miejsce. W niedalekiej odległości Metro Marymont. Dla miłośników przyrody lasek na Kole, Sady Żoliborskie. Na wycieczki rowerowe można udać się Lasku Bielańskiego.
Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie jest bardzo zadbane i czyste po remoncie. Z przyjemnością zaprezentuję Państwu nieruchomość i odpowiem na wszystkie pytania.
Zapraszam serdecznie.
MIESZKANIE - dwupokojowe, składa się z salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon oraz jednej sypialni i łazienki z wanną i wc. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD bardzo dobrej jakości. W sypialni znajduje się szafa w zabudowie robiona na zamówienie.Do mieszkania przynależy piwnica. Jest możliwość parkowania pod budynkiem.
BUDYNEK - zbudowany był w 1980 roku. Jest monitoring oraz winda.
LOKALIZACJA Dogodny dojazd do centrum zapewniają liczne linie autobusowe. W pobliżu budynku znajduje się przystanek autobusowy oraz metro. Bardzo dobrze jest rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy między innymi Biedronka, Żabka oraz restauracja, piekarnie, cukiernie, itp. Bliskość terenów rekreacyjnych zapewnia swobodę uprawiania sportów.
Grunty uregulowane. Istnieje możliwość zakupu na kredyt.